Kanapki > Królewski Przysmak
 
Aktualnie przebywamy na urlopie i nie przyjmujemy zamówień.

Królewski Przysmak 
Kanapki to jedno z dań, które towarzyszą nam na co dzień w różnych sytuacjach. Jemy je na śniadanie, na drugie śniadanie, kolację. Towarzyszą nam w podróży, w czasie pieszych wycieczek i wypoczynku. Troskliwi rodzice dbają o to by w szkolnym tornistrze oprócz książek, zeszytów i piórnika znalazła się pyszna kanapka. Trudno wyobrazić sobie udaną prywatkę, andrzejki, osiemnastkę czy też „odlotowego” sylwestra bez tac pełnych pięknych i pysznych kanapek.

Kanapki stanowią też niezbędny element poczęstunku w trakcie konferencji, seminariów, wernisaży, spotkań biznesowych a nawet tzw. opłatków firmowych. Za najlepsze w Krakowie uważane są kanapki „Królewski Przysmak”, produkowane przez firmę Langsteiner. „Królewski Przysmak” jest wytwarzany i dostarczany w dwóch rodzajach zestawów „Standard” oraz „Exclusive”. Wybór smaków z pewnością zaspokoi gusta najbardziej wybrednych smakoszy. Są wśród nich kanapki z łososiem, kawiorem, z salami, z szynką, z żółtym serem, z pastą jajeczną, z tuńczykiem, a także wegetariańskie. Do produkcji kanapek „Królewski Przysmak” używane są wyłącznie produkty najwyższej jakości.

„Królewski Przysmak” został uhonorowany Medalem Europejskim w kategorii usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 
 
 
    Sklep | Fa. Langsteiner | Królewski Przysmak | Wypożyczalnia | Catering | Kontakt